W Restauracji Olimp w Katowicach  o godz. 17,00 przy pięknie udekorowanym stole, odbyło się nasze ostatnie w tym roku spotkanie Koła Związku Górnośląskiego Katowice-Wełnowiec-Józefowiec  ,choć do świąt pozostało jeszcze trochę czasu było nam miło spotkać się   w jednym czasie i miejscu by połamać się opłatkiem zasiąść przy wspólnym wigilijnym stole i złożyć serdeczne życzenia. Spotkanie otworzyła Pani Prezes Mariola Par-Hewig która podziękowała wszystkim za cały rok współpracy złożyła życzenia i powitała dostojnych gości.
Wśród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili nas ks. dr hab. Henryk Olszar nasz zaprzyjaźniony duszpasterz z parafii św. Józefa Robotnika który poprowadził modlitwę i przekazał życzenia świąteczne oraz udzielił błogosławieństwa na dalsze dni Nowego Roku życząc wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i działalności koła., obecny był także  ks. proboszcz parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych Dariusz Niesiobęcki z Wełnowca , była także obecna Kierownik MDK Pani Lidia Korzeniowska-Drapacz  i inni zaproszeni goście  po modlitwie podzieliśmy się poświęconym opłatkiem i wszyscy składaliśmy sobie życzenia .W atmosferze wigilijnej nocy spożyliśmy wyśmienitą kolacje, pyszne ciasto i wznieśliśmy toast  już na Nowy Rok 2018. Potem wszyscy zaśpiewaliśmy nasze piękne kolędy

Była to niezwykła chwila dla nas wszystkich. Święta bowiem jednoczą ludzi, ten czas pozwala zapomnieć o codziennych obowiązkach, oderwać się od problemów życia codziennego i przeżywać magiczną bożonarodzeniową atmosferę. A oto kilka zdjęć z naszej uroczystości.

Wigilia nr 1

wigilia nr 2

wigilia nr 3

wigilia nr 4