W sali Miejskiego Domu Kultury „Filia Dąb” o godz. 17,00 przy pięknie udekorowanym stole, odbyło się nasze ostatnie w tym roku spotkanie Koła Związku Górnośląskiego Katowice-Wełnowiec-Józefowiec ,choć do świąt pozostało jeszcze trochę czasu było nam miło spotkać się w jednym czasie i miejscu by połamać się opłatkiem zasiąść przy wspólnym wigilijnym stole i złożyć serdeczne życzenia.
Wśród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili nas ks. dr hab. Henryk Olszar nasz zaprzyjaźniony duszpasterz z parafii św. Józefa Robotnika który poprowadził modlitwę i przekazał życzenia świąteczne oraz udzielił błogosławieństwa na dalsze dni Nowego Roku życząc wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i działalności koła., obecny był także ks. proboszcz parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych Dariusz Niesiobęcki z Wełnowca , Prezes Związku Górnośląskiego Pan Grzegorz Franki, Kierownik MDK Pani Lidia Korzeniowska-Drapacz oraz nasi przyjaciele i członkowie naszego Koła wśród nich nasz członek koła który przyjechał na spotkanie aż z Wrocławia. Odwiedził nas także dostojny gość Św. Mikołaj który wszystkim rozdał prezenty bo wszyscy byliśmy grzeczni. W atmosferze wigilijnej nocy spożyliśmy wyśmienitą kolacje, śpiewaliśmy radośnie kolędy wspominaliśmy swoje wigilie domowe.
Była to niezwykła chwila dla nas wszystkich. Święta bowiem jednoczą ludzi, ten czas pozwala zapomnieć o codziennych obowiązkach, oderwać się od problemów życia codziennego i przeżywać magiczną bożonarodzeniową atmosferę.

P2020517_resize   P2020532_resize

P2020522_resizeP2020540_resize

 

P2020544_resize

P2020548_resize

P2020553_resize